Hör av dig

Vi är nyfikna på dig och ditt företags behov. Tillsammans kan vi göra något stort.

Vi finns här

Malmvägen 9A
info@northgateab.se

070 – 210 77 80

Ordinarie Öppettider

Måndag – Fredag kl 08:00 – 16:00
Lunch kl 12:00 – 13:00

Avvikande öppettider

Avvikande Öppettider

Hör av dig

Vi är nyfikna på dig och ditt företags behov. Tillsammans kan vi göra något stort.

Medarbetare

Tore Raattamaa

Auktoriserad redovisningskonsult och ägare

tore.raattamaa@northgateab.se
070 – 210 77 80

Anna-Karin Raattamaa

Lönekonsult och ägare

anna-karin.raattamaa
@northgateab.se
070 – 217 02 17

Åsa Paganus

Redovisningskonsult

asa.paganus@northgateab.se
070 – 264 85 03

Ingela Krona

Redovisningskonsult

ingela.krona@northgateab.se
070 – 264 86 42

Susanna Pounu

Redovisningskonsult

susanna.pounu@northgateab.se
070 – 264 87 56

Tjänstledig 240101-241231

Eva Pounu

Redovisningskonsult

eva.pounu@northgateab.se
070 – 264 80 49

Sebastian Raattamaa

Redovisningskonsult

sebastian.raattamaa@northgateab.se
070 – 264 86 31

Jessica Kreku

Redovisningskonsult

jessica.kreku@northgateab.se
070 – 264 58 87

Vill du bli en av oss?

Känner du att just din kompetens och personlighet passar bra in hos oss på North Gate Accounting? Tveka inte att höra av dig, vi är alltid intresserade av rätt person med rätt kompetens. Låt oss ta det vidare!

Tore Raattamaa
Auktoriserad redovisningskonsult och ägare

tore.raattamaa@northgateab.se
070 – 210 77 80

Senaste nytt